0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
MOTHYSKINS LIFIPADPR9-Врежана Кожа За Доживотно apple iPad Pro 9. во. - Врежан

MOTHYSKINS LIFIPADPR9-Врежана Кожа За Доживотно apple iPad Pro 9. во. - Врежан

DEN 799.84
Залиха

Пристапност

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа Врежана кожа е совршен начин да ја покажете вашата опрема! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Моќни Кожи, вашиот животен случај е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го вашиот животноотпорен случај со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во САД! Карактеристики кожа За Животно Отпорна на apple i Pad Pro 9.7"Спецификациидизајн : резбана Тежина : 0. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Силни Кожи & со прецизност на вашиот животен случај благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.7"! Не ви се допаѓа врежаната кожа? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот животен случај ќе биде уникатен како и вие!.04 Lbs-Sku : Vsns311089 Гордо Направено во сад : купете со доверба и Гордост што доаѓа само од купување производ за потпишување произведен Во Нашиот Најсовремен Објект во вест палм бич, Флорида.

Параметри на производот

Слична стока