0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нинџа Ц 10.25 Тава Со Капак

Нинџа Ц 10.25 Тава Со Капак

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Садови за Готвење ninja® Foodi® Never Stick Е прибор за готвење Never Stick кој никогаш не се лепи, чипс или снегулки. Со максимална температура на производство од 30.000°F, нашите садови за готвење нема брзо да изгубат нелепливи како традиционалните нелепливи тави направени на 900°F конзерва. Дизајниран да издржи готвење на висока топлина и агресивно чистење. Нашиот ексклузивен слој е без PFOA, PFAS, кадмиум и олово, плус безбеден метален прибор и машина за миење садови. Печка безбедно до 500°F. сите опсег способен : гас, електрична, стаклена керамика, и индукција. Пржете, пржете, печете, испарете, пржете, печете, решеткајте и варете. Целосно поддржан Од нинџа доживотна гаранција. * Користете според упатствата . Животен век врз основа на 5 години. • Садовите ЗА Готвење NINJA ® Foodi ® NEVERSTICK Никогаш нема да се залепат, чип или снегулка. • Издржлив, безбеден за метален прибор, нелеплив слој со текстура овозможува одлично ослободување на храна • Капакот, рачките и нелепливата обвивка се безбедни за рерна до 500°F • Професионален Дизајн на Фалсификуван алуминиум за рамномерна дистрибуција на топлина и спречување на жаришта. • Безбедна машина за миење садови. ПФОА, ПФА, кадмиум и без олово. Сите опсег способни. • Доживотна гаранција на neverstick. * Се користи како што е наведено . Времетраење од 5 години. Нинџа foodi ® Neverstick ® Садовите ЗА Готвење НИКОГАШ нема да се залепат, чипс или снегулка. Издржлив, безбеден метален прибор, нелеплив слој со текстура овозможува одлично ослободување на храна. Капакот, рачките и нелепливиот слој се безбедни за рерната до 500°F.

Параметри на производот

Слична стока