0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лекарите Формула Кријат Rx® Лекарите Сила Коректор, Природна Светлина

Лекарите Формула Кријат Rx® Лекарите Сила Коректор, Природна Светлина

DEN 111.84
Залиха

Пристапност

Максимална формула за коректор за покривање која непречено се лизга за да ги прикрие флеките, темните кругови под очите, лузните, родените белези, старечките дамки, модринки, розацеа и хиперпигментација. Концентрираната формула трае до 12 часа! Боја точни црвени флеки и лузни. Скријте ги несовршеностите беспрекорно. Максималната покриеност трае до 12 часа. Хипоалергично. Тестиран Дерматолог. Клинички Тестирани. Суровост Слободен.

Параметри на производот

Слична стока