0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Naturegr Трајни 150ml Спреј Атомизатор Шише Полнење Празни Козметички Парфем Диспензерот Распрскувач

Naturegr Трајни 150ml Спреј Атомизатор Шише Полнење Празни Козметички Парфем Диспензерот Распрскувач

DEN 160.00
Залиха

Пристапност

спецификации : . материјал за квалитет на бутот, заштита на животната средина и без мирис, удобна и санитарна употреба. термостабилност и задржување на обликот, нетоксично и без загадување. перформансите запечатени во устата од шишиња се многу добри, здрави и без истекување. мал и лесен за носење, удобен за употреба. т . наслов Име : Полнење Шише. материјал : Пластика. tquanty : 1 Компјутер. tcapacety : 150ml. карактеристики : Издржлив, Пумпа, Полнење, Шише За Складирање, Распрскувач. цизе : 14,15 см х 4,96 см/5,57 "х 1,95" (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . шише За Полнење т1 х (Празно) висококвалитетен материјал, заштита на животната средина и без мирис, удобна и санитарна употреба. Термостабилност и задржување на обликот, нетоксично и без загадување. Запечатените перформанси на устата на шишето се многу добри, здрави и без истекување. Мал и лесен за носење, удобен за употреба.

Параметри на производот

Слична стока