0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Виндзор 53. Модерен Тв Штанд Со Медиумски Полици И Ногарки Од Цврсто Дрво Во Бела Боја И Природа

Виндзор 53. Модерен Тв Штанд Со Медиумски Полици И Ногарки Од Цврсто Дрво Во Бела Боја И Природа

DEN 2719.84
Залиха

Пристапност

Виндзор 53.54 Модерен Тв Штанд Со Медиумски Полици и Нозе Од Цврсто Дрво Во Бела Боја И Природа Соберете ги пријателите и семејството заедно за домашна филмска вечер, со штандот За ТВ Виндзор, беспрекорно и стилско решение за складирање медиумски додатоци, книги, албуми, фрлање ќебиња и многу повеќе. Со поздравување На Скандинавскиот дизајн, парчето е и недооценено и софистицирано. Трансформирајте го вашиот простор и одржувајте го просторот за живеење без неред, штандот ЗА ТВ е парче на КОЕ ќе се вратите, бидејќи е моментален потпора за која било област од домот. Спецификации : Слободен Стоечки Скандинавски-Модерен Тв Штанд Совршен За Употреба во Дневната Соба.По Собранието, Мерки : 53.62 во. Должина, 21.26 во. Висина, 14.17 во. Длабочина.Се препорачува за најмногу 50 " ТВ.Прекрасен Дрвен Капак За Мода И Отпорност на Производи и Издржливост.Вклучува 2 Отворени Полици со 2 Медиумски Дупки за Управување со Жица и 2 Скриени Кабини Простори за Складирање.Одликувајќи Се Со Прекрасни Рачки На Шупливи Прстени.Карактеристики Тркалезни Дрвени Нозе За Мода и Издржливост.Потребно Е Домашно Собрание. Вклучен Е Целиот Хардвер. Димензии : 53.62 W x 14.17 d x 21.26 H во. Се препорачува за 50-во. ТВ. Изграден од цврст еукалиптус и инженерско дрво. Изберете од достапните опции за завршна обработка. 2 кабинетот врати со шупливи прстен повлекува. 3 отворени прегради за прикажување. Опремен со исечоци за управување со жица. Скандинавски-модерен стил. Потребно е собрание.

Параметри на производот

Слична стока