0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
САНДИСК 256гб УЛТРА Лукс УСБ 3. Генерал Флеш Драјв-СДЦ74-256Г-А46

САНДИСК 256гб УЛТРА Лукс УСБ 3. Генерал Флеш Драјв-СДЦ74-256Г-А46

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Комбинирајте ја потребата за пригоден начин за складирање и преместување на вашите податоци со вашата желба за заштитен, елегантен уред. Со брзи брзини на пренос до 150 MB/s, Ultra Luxe usb usb 3.1 Gen 1 drive може да пренесе филм со целосна должина за помалку од 30 секунди за да можете да потрошите помалку време на чекање и повеќе време на тоа. И со простор ДО 512 GB, неговиот издржлив дизајн на леано метал ја држи целата ваша важна содржина во убава форма. Овој ултра Луксузен флеш-уред има вграден софтвер за заштита на лозинка За Безбеден Пристап Во San Disk и доаѓа со 5-годишна ограничена гаранција за дополнителен мир на умот.Карактеристики на производот Елегантен, целосен дизајн на лиен метал. USB 3.1 (Генерал 1) со брзина до 150mb/s. Префрлете филм со целосна должина на уредот за помалку од 30 секунди. До 512 ГБ складирање. Вклучува sandisk secureaccess® заштита на лозинка.

Параметри на производот

Слична стока