0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Долу Алтернативен Утешител Со Двојно Полнење Целосна Кралица Црна

Долу Алтернативен Утешител Со Двојно Полнење Целосна Кралица Црна

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Исполнет со влакна за супериорна мансарда и удобност во текот на целата година. сите сезонски утешител Супер кадифен и удобен, топол ЗА ЦЕЛА ГОДИНА УПОТРЕБА. Крајниот најдобар избор, најудобен утешител на повеќе од основен комплет за утешител, овој утешител е убав, свилен мек, луксузен и мазен, создавајќи најсмирувачко и релаксирачко искуство за спиење. Исто така се користи За Ќебе, Ватенка И Фрлање.ЦЕЛОСНА / КРАЛИЦАТА ГОЛЕМИНА МЕРИ 86 "Х 86" ИНЧИ. - ШЕВОВИ ЗА ЛУКСУЗНИ КУТИИ-Специјални дизајнирани да избегнат какво било менување. Одличен додаток на секој комплет за спална соба, кревет во торба, чаршафи, навлаки за јоргани. Прекрасна идеја за подарок за роденденска постелнина за мажи, жени, мама, тато, тинејџери, девојчиња, момчиња или која било сакана личност. 100% СВИЛЕНКАСТА МЕКА ЧЕТКАНА ТКАЕНИНА ОД МИКРОФИБЕР-Изработена од висококвалитетни зрна од микрофибер со двојно четкање, ултра удобна и супер силна постелнина со години. Одличен Божиќ, Благодарам, Денот На Мајките И Таткото, Идеја За Празничен Подарок. СПЕЦИЈАЛНА ЛЕСНА НЕГА - машина за перење во студ, брзо се суши на сува ниска температура. Дамка, смалување и отпорност на брчки. 100% , антибактериски, еколошки. Материјалот од микрофибер е ладен и дише и потрајни од памукот.

Параметри на производот

Слична стока