0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Позиција Вата Маичка

Позиција Вата Маичка

DEN 319.52
Залиха

Пристапност

Прилагодливата Маичка За Вата Со 5 Позиции Шампро е помош за обука што може да им помогне на играчите од која било возраст или ниво на вештина да изградат соодветни основи за удирање. Подобрете ја моќноста на замав и пристапот на удирање. Неговата тешка гумена конструкција издржува интензивна дневна обука на посветени спортисти и може да земе тепање од играчите кои работат на нивната техника на удирање. Лизнете ги тешките телескопски гумени цевки за да ја прилагодите висината од 21 на 36 инчи. Прилагодете се на секој играч и вежбајте удирање на високи и ниски терени. Наизменично помеѓу 5-те удирачки позиции на гумената плоча за да вежбате да остварувате цврст контакт со внатрешните, надворешните и централните терени. Цевките за маици се прицврстуваат на плочата, со вградена рачка за лесен транспорт. Само испуштете ги цевките и лизнете ги во една од дупките за положба за да започнете со тренинг. Метата За Вата Со 5 Позиции помага да се изградат соодветни основи за удирање. Играчите од сите возрасти можат да го користат за да ја подобрат својата моќ и пристапот на удирање на плочата. Гумена плоча со официјална големина со 5 позиции за удирање подготвува удари да остварат цврст контакт со топката кога се соочуваат внатре, надвор и централни терени. Тешката гумена конструкција издржува интензивна дневна обука на посветени спортисти и обезбедува точни повратни информации по секој замав. Лизнете ги тешките телескопски гумени цевки за да ја прилагодите висината од 21 на 36 инчи. Прилагодете се на секој играч и вежбајте удирање на високи и ниски терени. Цевките За Маици се прицврстуваат на плочата, со вградена рачка за лесен транспорт. Само испуштете ги цевките и лизнете ги во една од дупките за положба за да започнете со тренинг.

Параметри на производот

Слична стока