0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Саливанс Занаетчиска Керамичка Вазна Разнобојна 14.5 Ч Керамички Сет од 2

Саливанс Занаетчиска Керамичка Вазна Разнобојна 14.5 Ч Керамички Сет од 2

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Обликуван и статуетки, овој пар прекрасно дизајнирани вазни ќе изгледа неверојатно исполнет со вашето омилено вештачко стебло. Исклучиво дизајнирана За Саливани, уникатната форма е толку впечатлива, што воопшто не мора да ги пополнувате. Во секој случај, тие даваат смела изјава. Овој сет на бела и жолта керамичка вазна е совршен додаток за подигнување на просторот за живеење. Овој сет на керамички контејнери се издржливи и траат трендот за да можете да ги прикажете во текот на целата година. Одликувајќи се со 2 различни големини за разновиден, но кохезивен изглед. Прикажи самостојно, или пополнете со вештачки растенија или сезонски ботанички за покачен изглед. Овој сет е со димензии 6,5 "L x 6,5" W x 14,5 "H; 6" L x 6 "W x 11" H.

Параметри на производот

Слична стока