0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Беспрекорен Градник Без Долна Облека Во Основен Стил Спортска Тантела Долна Облека Туркање Нагоре Убавина Назад Удобни Градници Каки

Женски Беспрекорен Градник Без Долна Облека Во Основен Стил Спортска Тантела Долна Облека Туркање Нагоре Убавина Назад Удобни

DEN 90.56
Залиха

Пристапност

Испорачани во рок од 24 часа. Подлогата за градник за вежбање лесно се става и вади, и секогаш одржува совршена форма.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро. Ве молиме купете според големината пред купувањето. ПРЕДЛОГ : ве Молиме погледнете ја препорачаната големина во нашата слика за подобро вклопување.

Параметри на производот

Слична стока