0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ксисака Удобен Беспрекорен Безжичен Градник За Жени, Секојдневно Носење Градник За Маици, Градник За Спортска Бралета Со Целосна Покриеност, Достапен Во Плус Голе?

Ксисака Удобен Беспрекорен Безжичен Градник За Жени, Секојдневно Носење Градник За Маици, Градник За Спортска Бралета Со Целосна

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

USUKEUCup Size Upper Bust Under Bustxxxx-Голема 12164290abc100-103cm/39. Удобен дизајн за женска фигура, не само опуштање секој ден, туку и разубавување на кривата на грбот, зголемување на модниот секси стил. УПАТСТВА ЗА НЕГА : Лесна за перење, отстранлива подлога ви овозможува да ја миете подлогата одделно.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Што добивате : 1 ПАРЧЕ Бразизизира.

Параметри на производот

Слична стока