0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
- Оклахома Сити Гром Стругалка Мат 19 x30 - Топката

- Оклахома Сити Гром Стругалка Мат 19 x30 - Топката

DEN 319.84
Залиха

Пристапност

Душеци За стругалка Со Решенија За Спортско Лиценцирање се одлични за покажување на гордоста на вашиот тим во области со голем сообраќај! Душеците за стругалки имаат гребнатини што ги чистат чевлите од нечистотија, остатоци и влага, така што вашиот дом останува чист. Остатоците потоа се заробени под површината за одење. Чистењето е ветре, само користете црево. Гумената конструкција обезбедува издржливост и мат има слика со висока резолуција што нема да избледи! Текстура поддршка држи мат во место. Лиценцирани Производи.

Параметри на производот

Слична стока