0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Свеќа Аире Вентилатор Мирис Беше Калапи, Лаванда Ванила

Свеќа Аире Вентилатор Мирис Беше Калапи, Лаванда Ванила

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Калапите За Воздух и Ветер од Свеќи се специјално дизајнирани да бидат брз, чист и лесен начин за сите да уживаат во личните омилени мириси. Сите калапи се полни со високо миризлив восок кој содржи повеќе мирис и трае подолго во споредба со миризливи гелови, масла и спрејови. Восочни Калапи За Мирис На Вентилатор За Свеќи, Ванила Од Лаванда : Калапите За Воздух од Свеќи го прават менувањето на мирисот брзо, чисто и едноставно. Калапите за Ветре од свеќи нудат максимално ниво на оптоварување на мирисот, со што се обезбедува моќно миризливо искуство за сите корисници.

Параметри на производот

Слична стока