0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
DesignArt 'чевли со високи потпетици на леопард на модерните рамни планини за платно, печатено печатење

DesignArt 'чевли со високи потпетици на леопард на модерните рамни планини за платно, печатено печатење

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

"Оваа исклучителна леопард чевли со високи потпетици Тропски лисја врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба Отпечатоците се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните . Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен Значи, подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . Wallид. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Параметри на производот

Слична стока