0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Војна На Ѕвездите: Силата Се Буди - Темна Страна Ѕид Постер, 22.375 34

Војна На Ѕвездите: Силата Се Буди - Темна Страна Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 271.20
Залиха

Пристапност

Осветлете ја секоја просторија со Оваа Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди - Темниот Страничен Ѕиден Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди-Темни Странични Ѕидни Постери Врамени Трендови Постерите имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Параметри на производот

Слична стока