0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пиратите Памук Дремат Мат

Пиратите Памук Дремат Мат

DEN 479.84
Залиха

Пристапност

Кажете "здраво" на новиот омилен додаток за спиење на вашето малечко. Детската памучна Подлога за Дремка е мека и ох-толку пријатна – совршена за одложувања во дневен престој, забави за спиење и излегувања во кампови во дневната соба. Секоја Памучна Подлога за Дремка доаѓа во комплет со влошка за перница и вградено ќебе и навлака за перници. Лесен и функционален, Памучната Подлога за Дремка има лесен дизајн на навивање, комплетен со ремени за прицврстување и прикачена рачка за носење за крајното искуство со дремка и движење. Пвц-слободен, бпа-слободен и фталат-бесплатно. Се препорачува за деца на возраст од 3-7 години. Мери 50 х 1,5 х 20 инчи. Машинско перење во ладна вода на нежен циклус само во машината за перење пред натоварувач. Отстранете ја влошката за перница пред миење. Закачете се да се исуши. Не е наменет за надворешна употреба. Координира со други диви Опрема. Лиценца Маслиново Деца.

Параметри на производот

Слична стока