0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Оксфорд Дво-Џеб Ламинат Папка, 100-Лист Капацитет, 8.5, Металик Чај, 25 Кутија

Оксфорд Дво-Џеб Ламинат Папка, 100-Лист Капацитет, 8.5, Металик Чај, 25 Кутија

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Живописни Папки Оксфорд Во метална боја забележете! Слот за визит-картичка со умирање на внатрешниот преден џеб за удобни информации за контакт. За 11 х 8,5 листови. Држи до 100 листови (50 по џеб). Боја(и) на задниот Капак : Теал; Прицврстувачи На Бред/Пронг/Танг : Не; Држач За Визит-Картичка : Внатрешен Преден Капак; Капацитет (текст) : 100 Листови; Семејство На Бои : Зелена; Материјал За Покривање(и) : Ламинирана Хартија; Боја(и) На Предниот Капак : Чај; Внатрешни Џебови : Еден Заден Дел; Еден Преден Дел; Количина : 25/Кутија; Големина На Лист : 11 х 8,5; Текстура/Завршница : Метална Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0%. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. Живописни папки со метална боја се забележуваат!. Слот за визит-картичка со умирање за удобни информации за контакт. Држи до 100 листови (50 по џеб). Број На Модел : 5049561.

Параметри на производот

Слична стока