0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, тантализирачки тен портокал, галони, рамни

Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, тантализирачки тен портокал, галони, рамни

DEN 671.04
Залиха

Пристапност

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото* Подобрена завршница за заштита на УВ. Оваа 100% акрилна боја обезбедува облога отпорна на мувла, одлична скриена и адхезија и исклучителен отпор на бледнее, пукање на суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Параметри на производот

Слична стока