0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Единствени поволни цени, женски завиткувани врвни v вратот вратоврски од половината шифон пилум блуза

Единствени поволни цени, женски завиткувани врвни v вратот вратоврски од половината шифон пилум блуза

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Класичен во пресек со вкрстена V-врат, направена е од лесна ткаенина и ќе ја зајакне вашата паметна колекција, така што секогаш имате нешто да ве одржувате да барате во пролет секој ден. Со романтични детали, како каросерија во стилот на завиткување и силуета на Peplum, создавајќи неодоливо женски изглед. Деликатното тресење и појасот на половината ја зголемуваат нејзината привлечност. Моделот носи XS (висина : 5'10 ", градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 34 5/8 инчи, должина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти). инчи) Меѓународна големина - Grath на градите Girth Girth ширина на рамото - - 35 7/8 31 1/8 - - 14 5/8s 37 3/4 33 1/8 15 1/8m - 39 3/4 35 - 15 5/8 L 42 7/8 38 1/4 16 3/8xl 46 1/8 41 3/8 17 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поговори за женски завиткувани врвни v вратот Врзана половината шифонска блуза 100% полиестер. Увезена. Еластични манжетни. Флорално печатење. Полеч на појас за само -вратоврска.

Параметри на производот

Слична стока