0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лесен уличен свеж ултра флексибилен удобност на удобност

Лесен уличен свеж ултра флексибилен удобност на удобност

DEN 1093.28
Залиха

Пристапност

Останете светло на нозете со свежата улица. Свежо се одликува со супер флексибилна и лесна надворешна плоча што се движи во секоја насока. Парфед горе, со близнаци за стрии за фитлисти и вклопување подобрена со ултра лесен лесно движење со лесно улично подножје, ќе ве натера да шетате во удобност секој пат кога ќе се лизнете на овој чевли. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Ултра флексибилна надворешна плоча за максимална удобност. Истегнете за вклопување и удобност.

Параметри на производот

Слична стока