0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Премиум Појас За Жени Фаџи Колумбијци Свежи И Лесни Обликувачи На Телото На Фаја Обложени Елеци За Обликување На Елеци Молдеа Колумбија Боди

Премиум Појас За Жени Фаџи Колумбијци Свежи И Лесни Обликувачи На Телото На Фаја Обложени Елеци За Обликување На Елеци Молдеа

DEN 1103.84
Залиха

Пристапност

Фаја Плус Обликувач-Термички Елек. обликувачкиот елек е направен со латекс за да се зголеми потењето и да се забрза процесот на согорување на маснотиите. Ремените се прилагодливи, а затворањето на куката и дупчицата има две позиции за да можете да го затегнете елекот. обликувачкиот елек е направен со латекс за да се зголеми потењето и да се забрза процесот на согорување на маснотиите. Исто така, обложен е со памук за да ве одржува суви и свежи во текот на денот, бидејќи ги контролира и обликува половината, грбот и стомакот. Исто така, обложен е со памук за да ве одржува суви и свежи во текот на денот, бидејќи ги контролира и обликува половината, грбот и стомакот. Обликувани Гради Подобрување-Коректор На Држење На Телото-Контрола На Подобрување На Градите ,Половината, Стомакот, Средината На Долниот Дел На Грбот И Стомакот. Термички својства, коректор На Држење на Телото, Го Контролира половината, грбот и стомакот, памучна обвивка, затворање на две позиции. Ремените се прилагодливи а затворањето на куката и дупчицата има две позиции така што Можете да го затегнете Врвниот Појас На Елек За Жени Свежа И Лесна Компресија Поправете го држењето На телото и изгубете сантиметри истовремено со единствена повеќенаменска облека. Исто така, обложен е со памук за да ве одржува суви и свежи во текот на денот, бидејќи ги контролира и обликува половината, грбот и стомакот. обликувачкиот елек е направен со латекс за да се зголеми потењето и да се забрза процесот на согорување на маснотиите. Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежи и Лесни Обликувачи На Телото На Фаја Обложени Обликувани Елеци За Обликување Молдеа Колумбија Боди.Премиум Појас За Жени Свежа И Лесна Компресија Поправете го држењето На телото и изгубете сантиметри во исто време со една повеќенаменска облека. Ремените се прилагодливи, а затворањето на куката и дупчицата има две позиции за да можете да го затегнете елекот.

Параметри на производот

Слична стока