0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Летен Женски Моден Сплит Костим За Капење Модни Костими За Капење Облека За Плажа Бикини ве Молиме купете една или две големини нагоре

Летен Женски Моден Сплит Костим За Капење Модни Костими За Капење Облека За Плажа Бикини ве Молиме купете една или две големини

DEN 191.84
Залиха

Пристапност

Летен Женски Моден Сплит Костим За Капење Модни Костими За Капење Облека За Плажа Бикини Карактеристики : 1.Дизајн на растителни зелени лисја, секси и елегантна модна интеграција, длабок дизајн На О-вратот нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон 2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 3.Секој ден убава плажа, верувам дека ќе ви се допадне! 4, висококвалитетна внатрешна најлонска ткаенина, Лично демонтирање 5.Може да ве направи поубави И виталност Карактеристика : Пар костими за капење што ве прават поубави. Во базенот треба да бидете различни од другите, ќе бидете попривлечни со него! Дајте ви максимална удобност. Пливајте и капете на сонце. Стил : Едноделен Костим За капење Големина : Материјал Со Вистинска големина : Содржина На Полиестерски Пакет : 1 ПАРЧИЊА Големина На Костим За капење Биста На Чашата Половината Колковите с а/Б 75-85см/29,53"-33,46" 64-68см/25,20"-26,77" 76-88см/29,92"-34,65" М Б/Ц 80-90см/31,50"-35,43" 68-74см/26,77"-29,13" 86-93см/33,86"-36,61" л ц/д 85-95см/33,46"-37,40" 74-78см/29,13"-30,71" 91-97см/35,83"-38,19" големина : л чаша : ц/д биста : 85-95см/33.46"-37.40" ПОЛОВИНАТА : 74-78см/29.13"-30.71" колк : 91-97см/35.83"-38.19" сосема нов и квалитетен.

Параметри на производот

Слична стока