0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кетиј-чн Женски Блејзери За Работа Секојдневен Женски Отворен Фронт Бизнис Секојдневни Џебови Работа Канцеларија Блејзер Јакна Костум

Кетиј-чн Женски Блејзери За Работа Секојдневен Женски Отворен Фронт Бизнис Секојдневни Џебови Работа Канцеларија Блејзер Јакна

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Зимска Јакна Женска Ситна Женска Лежерна Мала Тежина Тенка Јакна Тенок Капут Женска Зимска Јакна Со Качулка Сезона : Спринф И Aut. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : V Вратот. Дебелина : Стандардни Блејзери. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Јакна Материјал Кошулата Со Копче Нагоре Изработена Со Висококвалитетен Фланелен. Фланелната Ткаенина Е Мека, Носи И Има Добро Задржување На Топлината.мека За И Удобна За Носење.најдобро Заumn и Зима. Карактеристики : Долги Ракави, Предни Џебови, Еднобојна, Лесна, Обвиткана Плоча, Засечен Ревер, Блејзер Со Двојни Гради, Секојдневен Блејзер, Блејзер За Работна Канцеларија, Скроена Јакна. Нега На Облека : Се Препорачува Миење Раце Со Вода Со Ниска Температура, Користење Благ Сапун, Не Белење. Плојестер. Тип на производ : Бел Блејзер Со Џебови/Блејзер Со Двојни Гради/Женски Блејзер/Канцелариски Блејзер За Ревер/Црн Блејзер/Секојдневен Костум/Отворен Преден Блејзер/Женски Деловен Лежерен Цврст Блејзер/Секојдневен Костум/Тенок Костум за Јакна.

Параметри на производот

Слична стока