0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Блејзер Елегантен Еднобоен Ревер V Копче За Вратот Кардиган Bl И Зима Блејзер

Женски Блејзер Елегантен Еднобоен Ревер V Копче За Вратот Кардиган Bl И Зима Блејзер

DEN 783.84
Залиха

Пристапност

Големина : М Биста : 105см/41.34" Рамо : 59см/23.23" Ракав : 41см/16.14" Должина : 71см/27.95" Големина : Л Биста : 111см/43.70" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 42см/16.54" Должина : 72см/28.35" Големина : XL Биста : 117см/46.06" рамо : 61см/24.02" ракав : 43см/16.93" должина : 73см/28.74" големина : ххл Биста : 123см/48.43" рамо : 62см/24.41" ракав : 44см/17.32" должина : 74см/29.13" големина : хххл биста : 129см/50.79" рамо : 63см/24.80" ракав : 45см/17.72" должина : 75см/29.53" големина : ххххл Биста : 135см/53.15" рамо : 64см/25.20" ракав : 46см/18.11" должина : 76см/29.92" големина : Хххххл биста : 141см/55.51" рамо : 65см/25.59" ракав : 47см/18.50" должина : 77см/30.31" забелешка : Со Ладна Вода/Не Пеглана Или изветвена на висока температура/Закачете Или Исушете ја линијата/измијте Со слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на Вашата Облека. Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. Женските Блејзери Се Удобни За Носење / оваа женска облека за секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа / пригода : Забава, Работа, Униформа, Секојдневна, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. блејзер за мажи редовно се вклопуваат. пинк блејзер поставува жени 2 парчиња облека. капут за жени fashion мода 2023. водоотпорни јакни за жени лесни. блејзери за жени бизнис повик.

Параметри на производот

Слична стока