0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Колекција Ленит Врежана Потпис Вкрстена Чанта Од Миа К

Колекција Ленит Врежана Потпис Вкрстена Чанта Од Миа К

DEN 959.84
Залиха

Пристапност

Мкф Колекција Ленит Врежана М Потпис Крстот Чанта Од МИА К .МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна веганска кожа. Ткаенина поставата . КАРАКТЕРИСТИКА : Дизајниран Со луксузни украси со златен тон . Затворање на горниот патент . Мека текстура на камчиња . Повеќе џебови . Гласник стил . Џебови : внатрешни карактеристики пространа преграда, може да собере мала таблета, со простран џеб од ѕиден патент . Надворешноста има два пространи предни џебови со патент и џеб со заден патент . Мерења : 9 Во Л х 9,5 Во Х х 0,3 Во Д . Прилагодливиот ремен за рамо се протега на 48 ВО ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА КОЖА : овој материјал е издржлив и стилски, што го прави совршен за секојдневна употреба. Поставата на ткаенината додава дополнителен слој на заштита и удобност. ДИЗАЈНИРАН СО ЛУКСУЗНИ УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : овој стилски дизајн додава допир на елеганција на секоја облека. Затворањето на горниот патент обезбедува вашите предмети да останат безбедни. ТЕКСТУРА НА МЕКО КАМЧЕ : текстурата на камче додава уникатен допир на торбата и обезбедува удобно држење. МУЛТИ ЏЕБОВИ : внатрешноста се одликува со пространа преграда која може да собере мала таблета, со простран џеб од ѕиден патент. Надворешноста има два пространи предни џебови со патент и џеб со заден патент. СТИЛ НА ГЛАСНИК : прилагодливиот ремен за рамо се протега на 48 инчи, што го олеснува носењето наоколу. Стилот на гласник е совршен за секојдневна употреба.

Параметри на производот

Слична стока