0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Колекција Чанта Со Торбичка Со Потпис На Рина Од Миа К

Колекција Чанта Со Торбичка Со Потпис На Рина Од Миа К

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Мкф Колекција Чанта Со Торбичка Со Потпис На Рина од МИА К. ИЗВЕСТУВАЊЕ : ОВАА торба е дел од Колекцијата МКФ Од Миа К.и нема поврзаност со Миа Фароу. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна веганска кожа . Ткаенина поставата . ФУНКЦИЈА : Дизајниран со луксузен златен тон хардвер . Затворање на горниот патент . Декоративен м амблем. Метални стапала за да ја задржите исправената положба.Џебови : внатрешни карактеристики три пространи прегради : два патент и еден лизгачки прегради . Џеб со ѕиден патент и два џебови за лизгање . Надворешноста има џеб со заден патент. МЕРЕЊА : 13,7 Во Л х 9,4 Во Х х 5,1 Во Д . Рачка капка-7.5 во . Отстранливото и прилагодливо рамо СЕ протега на 48 ВО ИЗВЕСТУВАЊЕ : оваа торба е дел од Колекцијата МКФ Од Миа К.и нема поврзаност со Миа Фароу. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна веганска кожа. Ткаенина поставата. ФУНКЦИЈА : Дизајниран со луксузен златен тон хардвер. Затворање на горниот патент. Декоративен м амблем. Метални стапала за да ја задржите исправената положба. Џебови : внатрешни карактеристики три пространи прегради : два патент и еден лизгачки прегради. Џеб со ѕиден патент и два џебови за лизгање. Надворешноста има џеб со заден патент. МЕРЕЊА : 13,7 Во Л х 9,4 Во Х х 5,1 Во Д. Рачка пад-7,5 инчи. Отстранлив и прилагодлив рамо се протега на 48 во.

Параметри на производот

Слична стока