0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Кол Хаан Харлоу Рашири Плен Црн Истегнување Велур Б

Женски Кол Хаан Харлоу Рашири Плен Црн Истегнување Велур Б

DEN 1055.84
Залиха

Пристапност

Чизмата За Истегнување Кол Хаан Харлоу е чизма со потпетици за мачиња дизајнирана да биде совршена комбинација на удобност одговара на стилот.Карактеристики и Придобивки патент со Гренд ос технологија за крајна удобност завиткана пета 1,7 инчна маче пета.

Параметри на производот

Слична стока