0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Патување Колекција Жени Нигела Тру Удобност Пена Назад Пета Патент Наредени Петица Чизми

Патување Колекција Жени Нигела Тру Удобност Пена Назад Пета Патент Наредени Петица Чизми

DEN 480.00
Залиха

Пристапност

Направете го тротоарот ваша лична писта во Колекцијата нигела бути по Патување. Оваа силуета со тркалезни прсти се одликува со вегански кожни горни делови со детал од централниот спој и акценти на истегнување на челзи. Прстенестиот патент додава ретро пресврт, а блок-потпетицата поврзана со влошка од пена од пена од 4 mm tru comfort го прави тогаш супер удобен. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 5 инчи. Врвен Обем : 10 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Патент На Задната Пета. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Глуждот.

Параметри на производот

Слична стока