0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
дмкпв Чизми Со Врвки За Жени Чизми Со Широка Ширина Чизми Со Квадратни Потпетици Секојдневни Чевли Чизми За Поддршка На Лак За Жени Гроздобер Кожени Чизми Црни 8,5

дмкпв Чизми Со Врвки За Жени Чизми Со Широка Ширина Чизми Со Квадратни Потпетици Секојдневни Чевли Чизми За Поддршка На Лак

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Чизми со врвки За Жени Чизми Со Широка Ширина Чизми Со Квадратни Потпетици Секојдневни Чевли Чизми За Поддршка На Лак За Жени Гроздобер Кожни Чизми Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Стил на пети : Кружен прст. Висок Стил На Пета : Рамна Пета. Метод На Затворање : Лизгање. Чевли Пета Висока : 3см/1.2". Висина на платформата : 2см/0,8". Вклучени : 1 пар чевли Стилските Чизми До Глуждот Со Зашилени прсти Се Задолжителен Додаток За Жените што Веднаш Ги Прават Вашите Нозе Подолги и Потенок, Додавајќи Софистициран Стил на Вашата Матура, Забава или Канцеларија. Жени Моторџиски Чизми Чизми Големина 8 Жени. Повод : Секојдневен/Формален/Работа/Одмор/Канцеларија/Пешачење/Запознавање / Дома/Училиште/Шопинг/На Отворено Итн. Чизми За Жени Секси Дожд Чизми За Жени Мачка. Повик Пролет Short Краток Подигање Со Затворени Пети Потресени Вештачка Кожа Наредени Пета Одење Фустан Чевли. Чизми За Жени Чизми Зима под 30 Чизми Големина 8 Жени. Квалитет : Изработени Со Врвен Горен Дел Од Вештачка Кожа за Целогодишно Носење, Овие Чизми Со Лизгање Имаат Удобна Амортизирана Влошка и Цврст Надворешен Ѓон. Чизми За Жени Чизми Зима под 30 Чизми Големина 8 Жени.

Параметри на производот

Слична стока