0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Премиум Компресивни Чорапи За Мажи И Жени од ФИТШИТ-Розова, Мала

Премиум Компресивни Чорапи За Мажи И Жени од ФИТШИТ-Розова, Мала

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Фитсхит премиум компресивни чорапи ги одржуваат вашите нозе енергични и спречуваат оток, шини на потколеницата, проширени вени и болка во дијабетичниот нерв со нашата мешавина од 15-20 хмг супер мека, микро-најлон од 200 конци. Чорапите за компресија ФИТШИТ се дизајнирани и прилагодени за оптимална удобност, перформанси и закрепнување. Гарантираме дека ќе ви се допаднат чорапите или ќе ви испратиме друг пар.

Параметри на производот

Слична стока