0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Јумилаве Жени Со Патент Дуксери Преголем Принт Обичен Памучен Дуксер Со Долги Ракави Јакна Улична Облека Од 90 ТИТЕ

Јумилаве Жени Со Патент Дуксери Преголем Принт Обичен Памучен Дуксер Со Долги Ракави Јакна Улична Облека Од 90 ТИТЕ

DEN 639.84
Залиха

Пристапност

Жените Поштенски Дуксери Преголем Принт Обичен Памучен Дуксер Со Долги Ракави Јакна Од 90-Тите Улична Облека. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Благодарам!). Тежина на пакетот : 447гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.) Табела големина : . Големина : С Биста : 107см/42.13" Рамо До Ракав : 65см/25.59" Должина : 62.5 см/24.61"Големина : М Биста : 112см/44.09" Рамо До Ракав : 66см/25.98" Должина : 63.5 см/25.00"Големина : Л Биста : 117см/46.06" Рамо До Ракав : 67см/26,38" должина : 64,5 см/25,39"големина : xl биста : 122см/48,03" рамо до ракав : 68см/26,77" должина : 65,5 см/25,79" жените поштенски дуксери преголем принт обичен памучен дуксер Со долги ракави јакна од 90-тите улична облека. дуксери за жени розови црни бели дуксери со дуксери писмо симпатична цвет печатење женски врвови fall зима жени палто надворешна облека ноќта на вештерките божиќ печатење жени дуксери со дуксери. Женски Дуксер Со Целосен Патент Лесни Дуксери Со Долги Ракави Џебови Јакна Палто. костум за секојдневна облека, хип поп, улична облека, отворено, спорт, дневно, клуб, датуми, работа, шопинг, училиште, одмор. девојки дуксери паѓаат жени мода 2023 пуловер џемпери за жени жени паѓаат џемпери со половина патент жени преголеми дуксери за жени преголеми дуксери за жени плус големина графички дуксери за жени гроздобер дуксери на екипажот жени графички Целосни Дуксери Со Патент.

Параметри на производот

Слична стока