0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Долг Зимски Капут Елек Со Качулка Без Ракави Топло Палто Со Џебови Ватиран Елек Надолу Јакна Ватиран Отворен Јакна

Женски Долг Зимски Капут Елек Со Качулка Без Ракави Топло Палто Со Џебови Ватиран Елек Надолу Јакна Ватиран Отворен Јакна

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

54" Должина : 91см/35. П : која е политиката за враќање ако не ми се допаѓа?. П : Што е со еластичноста? . П : дали има лош мирис или ве чеша?. Благодарам.54" Должина : 91см/35. О : Голема еластичност, нуди опуштена просторија.83" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" Рамо : 42см/16.

Параметри на производот

Слична стока