0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Намален Женски Џемпер Пуловер Со Врат Џемпер Со Еднобојно Слободно Време Исечен Џемпер Со Долги Ракави Есенски Врвови На Блузи

Намален Женски Џемпер Пуловер Со Врат Џемпер Со Еднобојно Слободно Време Исечен Џемпер Со Долги Ракави Есенски Врвови На Блузи

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 78см/30.Дизајнот е привлечен за носење. црн џемпер кардиган.Сезона : Зима /Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерподаток : Стрипеколар : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Големина : Големина На С.59" Должина : 33см/12. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88см/34.71 "Ракав : 65см/25. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.56" Должина : 35. Добро изработена и прифатлива цена. врв на вратот. Удобно, слободно време и стилски.

Параметри на производот

Слична стока