0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пуавкоер Жени Бременост Со Низок Струк Голема Големина Стомак Поддршка Едноставни Модни Гаќи За Бременост Што Дишат Облека Чевли И Додатоци 3XL Розова

Пуавкоер Жени Бременост Со Низок Струк Голема Големина Стомак Поддршка Едноставни Модни Гаќи За Бременост Што Дишат Облека Чевли

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Жените Бременост Со Низок Струк Голем Стомак Поддржуваат Едноставни Модни Гаќи За Бременост Што Дишат. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 30гр. големина На Пакетот : 15х10х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Половината : 28см/11.02" Должина : 20см/7.87"Големина : Л Половината : 30см/11.81" Должина : 21см/8.27"Големина : XL Половината : 32см/12.60" Должина : 22см/8.66"Големина : XXL Половината : 34см/13.39" Должина : 23см/9.06"Големина : XXXL половината : 36см/14.17" должина : 23см/9.06".Чипка Хипстер Гаќи За Специјални Вас. ①Материјал е Изработен од Одлични Квалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. Можете Да Се Меша И Вашиот Изглед Секој Ден И Датира Со Нашата Лесна Жена Долна Облека. ●Прилики}Дивата Мистериозна Чипка Лесно Може Да Го Запали Пламенот На Љубовта,да го привлече Вниманието на Вашиот Љубовник, Да Ви Даде Ноќ . Меден месец, Патување, Свадба, Валентин, Спиење, Ноќ,Избор за Испраќање Подароци На Девојка, жени, Сопруга.

Параметри на производот

Слична стока