0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Стамзод Женски Градници Плус Големина Предна Тока Чипка Удобно Дише Анти-Издувна База Цврст Не-Челичен Прстен Назад Долна Облека

Стамзод Женски Градници Плус Големина Предна Тока Чипка Удобно Дише Анти-Издувна База Цврст Не-Челичен Прстен Назад Долна Облека

DEN 271.68
Залиха

Пристапност

Женски Градници Плус Големина Предна Тока Чипка Удобно Дише Анти-Издувна База Цврст Не-Челичен Прстен Назад Долна Облека карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секси комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Пригода : Сексиматеријал : Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Лежерно,Секси Како да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Големина На Долна Облека Биста 90d40/90 D88-92cm/34.65-36.22"Големина : 90 DCup : 40/90 DUnder Биста : 88-92cm/34.65-36.22" Кука И Затворање На Очите. ПОЧУВСТВУВАЈТЕ го лесниот ултра лесен градник за долна жица за природна поддршка без рефус. МАЗНА-Мазна и беспрекорна за исчезнување под маици и прилепена облека. ВНАТРЕШНАТА ПРИКАЗНА-Конструирана со мека внатрешна прашка за дополнителна поддршка и обликување. Се препорачува миење раце. Ако перете во машина за перење, ставете ја во кесата за перење.

Параметри на производот

Слична стока