0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нема граници тенок вклопување на средниот пораст Тенок нозе нозе, брои, пакувања

Нема граници тенок вклопување на средниот пораст Тенок нозе нозе, брои, пакувања

DEN 703.36
Залиха

Пристапност

Хеланги од без граници додаваат удобен допир на вашата гардероба, во која има ткаенина за истегнување што се движи со вас. Двапати убаво! Ниту една хеланки на границите со две пакувања ве одржува подготвени за ништо. Повлечете ги и уживајте во врвната удобност и одете со сè стил. Etет надвор од куќата во удобни влечни хеланки. Не заборавајте : Завршувањето на истегнување ве одржува пријатно за време на вашите денови и ноќи. 2-пакет вклучува : 2 пара хеланки; . Мидриз; Тенок вклопува низ колковите и бутовите; . Слаба нога; Влечење на стајлинг; . 95% памук/5% спандекс; . Машина за перење; . Увезени; . Јуниор плус хеланки на глуждот со две пакувања од без граници.

Параметри на производот

Слична стока