0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Жени Едноставен Стил Задебелени Хулахопки Шема На Апликација Еластични Хеланки Со Висок Струк Црн Јаглен

Жени Едноставен Стил Задебелени Хулахопки Шема На Апликација Еластични Хеланки Со Висок Струк Црн Јаглен

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Сезона : umn/ Зима. Пол : Женски. Боја : Црна/ Јаглен. Шема : Букви/ мачка/ пеперутка апликација. Должина На Панталони : Долго. Големина : S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL/ XXXXL/ XXXXL / XXXXL. Стил : Секојдневен/ Модерен. Прилики : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 хеланки. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, добри термички перформанси, удобна за носење. Изглед : моделот на апликација мачка/ пеперутка/ букви задебелени хулахопки се едноставни и стилски, а дизајнот со висок струк може да ја покаже вашата линија на половината. Големина боја : црна/ јаглен. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, состаноци, шопинг и секојдневен живот итн. Широка Употреба : Многу модерен со спортски чевли, високи потпетици, плимсоли, јакна, џемпер, фустан, здолниште, палто, чанти, торби со едно рамо и така натаму.

Параметри на производот

Слична стока