0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски јога Панталони Јога Со Висок Струк Вежбање Вежбање Фитнес Панталони Летни Хеланки До Колена Со Џебови

Женски јога Панталони Јога Со Висок Струк Вежбање Вежбање Фитнес Панталони Летни Хеланки До Колена Со Џебови

DEN 215.84
Залиха

Пристапност

Маица Врвот Кошула и фустан Палто Џемпери.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години. Regular/Relaxed/Skinny/Slim/Stretch/Fitted/Classic/husky/petite/Lightweight/Modern/Seamless/Soft/Classic/Копче Надолу/Преголема/Голема Големина/Плус Големина/Блиску/Бодикон/Без Грб.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па ние ќе ви предложиме да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ако не можете да бидете сигурни, тоа ќе биде порелаксирано и удобно.

Параметри на производот

Слична стока