0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Панталони Женски Карго Панталони Со Џебови Обични Рипстоп Камо Воени Градежни Работи Панталони

Женски Панталони Женски Карго Панталони Со Џебови Обични Рипстоп Камо Воени Градежни Работи Панталони

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Сезона : Пролет, Aut, Зима. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ШТО добивате : 1пц Женска Табела за Панталони : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 75cm/29.53" Должина : 104cm/40.94" : 103cm/40.55"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 80cm/31.50" Должина : 105cm/41.34" : 108cm/42.52"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 половината : 85 CM/33.46" Должина : 106cm/41.73" : 113cm/44.49"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 90 CM/35.43" должина : 107cm/42.13" : 118cm/46.46"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 95 CM/37.40" ДОЛЖИНА : 108СМ/42.52" : 123см/48.43" што добивате : 1квомени панталони. Пол : Жени, Девојки. Стил : Мода, Секојдневен, Каприс,Фармерки,Панталони,Џогери,Женски Долги Панталони, Панталони. Машина За Перење. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Параметри на производот

Слична стока