0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Зимски Јакни Од мек слез Палта За Жени, Женски Дами Топла Фау Крзнена Палто Јакна Зимска Цврста Јака Од Свртување Надворешна Облека Божиќни Подароци За Жени

Зимски Јакни Од мек слез Палта За Жени, Женски Дами Топла Фау Крзнена Палто Јакна Зимска Цврста Јака Од Свртување Надворешна

DEN 959.84
Залиха

Пристапност

Женски Дами Топло Вештачко Крзнено Палто Јакна Зимска Цврста Надворешна Облека На Вратот Карактеристики : 1.лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки. 2.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 3.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни. 4.Изберете го,покажете ја својата енергија. Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Долг Тип На Шема : Цврст Стил : Модна Јака : Свртете Јака Должина На Ракавот : Долг Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1cm=0.39 inch Size : SUS : 4UK : 8EU : 34Bust : 98cm/38.58"Sleeve : 57cm/22.44"Shoulder : 40cm/15.75"Length : 107cm/42.13". Size : MUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 102cm/40.16"Sleeve : 58cm/22.83"Shoulder : 41cm/16.14"Length : 109cm/42.91". Size : LUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 106cm/41.73"Sleeve : 59cm/23.23"Shoulder : 42cm/16.54"Length : 109cm/42.91". Size : XLUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 60cm/23.62"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 110cm/43.31". Size : XXLUS : 12UK : 16EU : 42Bust : 114cm/44.88"Sleeve : 61cm/24.02"Shoulder : 44cm/17.32"Length : 111cm/43.70"јакни за жени. Зимски Палта. Џемпери За Жени. Подароци За Жени. Божиќни Подароци.

Параметри на производот

Слична стока