0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Швајцарска технологија за жени и плус долг кромид ватиран елек со аспиратор

Швајцарска технологија за жени и плус долг кромид ватиран елек со аспиратор

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Здраво чудесно. Овој слој што се врти од швајцарската технологија е сензационален избор за транзиција низ сезоните. Лесен кромид ватиран елек има подолга должина, појас што ви ја затегнува половината за ласкаво и женско вклопување и прицврстена аспиратор. Неверојатно е шик и разноврсен избор за сезоната. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% најлон; Поставување и пополнување : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : хитови на средината на бутот. Тежина : лесна. Јака : јака за стоење; прикачен аспиратор со кабел за банџи. Затворање : Zip Front. Ракави : без ракави. Ockебови : Две џебови од предната рака. Карактеристики : брановидна, кромид ватирана шема; појас со тока на половината. Ватиран кромид елек со аспиратор за жени од швајцарска технологија.

Параметри на производот

Слична стока