0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
апсуј Зимски Палта Елек За Жени - Фау Крзнена Јакна Отворена Предна Топла Горна Облека Без Ракави

апсуј Зимски Палта Елек За Жени - Фау Крзнена Јакна Отворена Предна Топла Горна Облека Без Ракави

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Меки крзнени јаки може да се отстранат по желба за да се создадат два различни стилови на облека. Трајно стилска облека и совршена јакна За поврзување На Сезонскиот плакар Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2. Ново!3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.5.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време.Сезона : Зима, Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, должина На Ракавот : без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ кардиган. Меката постава од руно се чувствува одлично на допир и во комбинација со неговата неверојатна изолација, обезбедува одлична заштита од ветер и ниски температури за да ве стопли во студената зима. Со два џебови за сечење од двете страни на облеката, вашите раце лесно можат да се лизгаат внатре и надвор и сепак да ви овозможат безбедно и удобно да ги чувате вашите personal работи. Јакната од вештачки велур сега може да се носи со многу предмети. Обидете се да го спарите ова крзнено палто до колена со слаби панталони и пар кожни потпетици, што ќе биде елегантен избор.

Параметри на производот

Слична стока