0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Шомпорт Женски Салон Постави Облека Со Долги Ракави Врвни Палацо Панталони Лабав Комплет За Дуксери

Шомпорт Женски Салон Постави Облека Со Долги Ракави Врвни Палацо Панталони Лабав Комплет За Дуксери

DEN 431.84
Залиха

Пристапност

77" Панталони Колк : 105см/41.65" Врвови Должина : 45см/17.Благодарам! Материјал : ново пристигнување во 2023 година, жените паѓаат секојдневните дводелни комплети за салони се изработени од лесна ткаенина, мека и дише,удобна е наспроти кожата, Прави да се чувствувате удобно и удобно во fall и зима.Сезона : Fall,Зима,Лето, Пролет : Жени Жени, Дами, Дама, Женска Пригода : Секојдневен, Секојдневен, Спорт, Вежбање, Јога, Одење Материјал : Полиестерфеатура : Дуксер И долги панталони стил : Дуксер, Дуксер,Панталони за Потење должина на ракавот : Долг Струк На Ракавот : Тип На Шема Со Висок Струк : Цврста Боја : одговара на Големина Дебелина : Стандардно Како Да Се Мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што Добивате : Жени Winter Зима Дводелни Облеки Информации За Производот : Дводелни Есенски Облеки За Женска Големина.72 "Панталони Половината : 68см/26.

Параметри на производот

Слична стока