0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
fvwitlyh Панталони За Жени Плус Големина Женски Панталони Секојдневна Работа Лабав Зрак Женски Шорцеви Обични Пепелници Џеб За Нозе Жени Обични Панталони Ленени Карг?

fvwitlyh Панталони За Жени Плус Големина Женски Панталони Секојдневна Работа Лабав Зрак Женски Шорцеви Обични Пепелници Џеб

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Плус Големина Женски Панталони Секојдневна Работа Лабав Зрак Женски Шорцеви Обични Пепелници Џеб За Нозе Женски Секојдневни Панталони Ленза секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави,одмор, клубови и состаноци. Пефект за носење со фармерки Или хеланки Во Пролет, Лето иall1пц Панталони Тежина : 120~180гр (С-ХХХЛ) Сезона : Сите Quodications Quitable ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Пакетот вклучува специфики на артиклите. Карактеристики, Тркалезен Врат, Краток Ракав, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобоен/Цветен принт,врвови Од Туника декорација : Нелегална Должина за хеланки,фармерки, шорцеви или панталони. Маичката можете да ја внесете во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!€Натпревар querfect ® Perfect ® Стилски И мода ве прават попривлечнитил : Мода, Каузалгендер : Женски Материјал : Плојестер Должина На Облека : Редовен Q Материјал}изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашата Секојдневна Декорација За носење : Ниту еден. ①Прилики Соодветни. Пакетот Вклучува. За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија,Забави,одмор, клубови и Состаноци. Совршен За Носење Со Фармерки Или Хеланки Во Пролет, Лето И Fall. 1 ПАРЧИЊА панталони.

Параметри на производот

Слична стока