0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Печатен врв на ракав за женски трепет на Купер и Ела

Печатен врв на ракав за женски трепет на Купер и Ела

DEN 335.68
Залиха

Пристапност

Cooperенски трепет ракав за треперење на ракави со кратки ракави со кратки ракави со кратки ракави. Измислица на драпи. Копче за клуч назад со копчето C&E на задниот дел на блузата. Краток ракав со трепет на положување. Материјал : полиестер.

Параметри на производот

Слична стока