0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Магијата Смарагд Сјај Минус Црвено-Мали

Магијата Смарагд Сјај Минус Црвено-Мали

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Смарагд сјае зачувани за да го задржат својот животен изглед и го зајакнува месото за да се одржи подобро на куката. Одлична мамка за различни риби за дивеч. Удобен за чување и лесен за употреба. Овие минијатури не бараат ладење. Одлично за лето или риболов на мраз. Црвена Боја. 1.5 мл. пакет. Малата големина е 1,5-2 инчи. #5202Р. Смарагд сјајни зачувани за да го задржат својот животен изглед и да го зајакнат месото за да се одржат подобро на куката. Голема мамка за различни дивеч риби. Удобен за чување и лесен за употреба. Овие минијатури не бараат ладење. Одлично за лето или риболов на мраз.

Параметри на производот

Слична стока