0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
2. Кт Брилијантен Смарагд Сече Природно Небо Сино Топаз 14к Жолто Злато Вечност Бенд сз 4.25

2. Кт Брилијантен Смарагд Сече Природно Небо Сино Топаз 14к Жолто Злато Вечност Бенд сз 4.25

DEN 11391.68
Залиха

Пристапност

Целиот накит продаден, произведен и дизајниран Од Клара Пучи гарантирано ќе биде без конфликти и придружен со Нашата Картичка За Автентичност.Информациите дадени во врска со сечењето, јасноста и големината на нашите камења се автентични.Исечете : пресек на скапоцен камен, формата или аспектите, што го прави сјај.Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брилијантност.

Параметри на производот

Слична стока