0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Биплут Унисе Виножито Кубни Цирконија Инкрустирана Буква Отворен Прстен Прилагодлив Подарок За Накит

Биплут Унисе Виножито Кубни Цирконија Инкрустирана Буква Отворен Прстен Прилагодлив Подарок За Накит

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Спецификации : . Одликувајќи се со англиски букви дизајн со виножито кубни цирконија инкрустирани, исклучителни и блескави. Стил на отворање, по големина одговара на повеќето луѓе, можете да ја прилагодите големината според вашите потреби. Пенливи накит за забава, свадба, банкет, датира, подобрување на вашиот темперамент. Тип : Прстен. Пол : Унисекс. Стил : Мода. Материјал : Бакар, Позлатена, Кубна Цирконија. Прилики : Забава, Свадба, Банкет, Подарок, Запознавање итн. Карактеристики : Инкрустирана Кубна Цирконија, Дизајн На Букви, Прилагодлив. Дијаметар : 2см/0,79 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Прстен со англиски букви дизајн со виножито кубни цирконија инкрустирани, исклучителни и блескави. Стил на отворање, по големина одговара на повеќето луѓе, можете да ја прилагодите големината според вашите потреби. Пенливи накит за забава, свадба, банкет, датира, подобрување на вашиот темперамент.

Параметри на производот

Слична стока