0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Континентал Екстремноконтакт ДВС ПЛУС 225 50ЗР 94В БСВ Ултра Високи Перформанси Гума Одговара: 2012-Шевролет КРУЗ ЛТ, 2012-Форд Фокус Електрик

Континентал Екстремноконтакт ДВС ПЛУС 225 50ЗР 94В БСВ Ултра Високи Перформанси Гума Одговара: 2012-Шевролет КРУЗ ЛТ, 2012-Форд

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

The Extreme Contact® DWS06 Plus е премиум гума со ултра високи перформанси за сите сезони за патнички автомобили, кросовери и Теренци. Идеална за вистинско влечење во текот на целата година, оваа Гума доаѓа во комплет Со Технологијата Sport Plus®, која обезбедува одговорно ракување, подобро држење на влажни патишта и продолжен век на шарите. Подобрено суво и влажно ракување. Подобрено суво и влажно сопирање. Подобрени перформанси на снег и мраз. Исклучителен газен живот. Уникатен, стилски дизајн.

Параметри на производот

Слична стока