0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Верчели Страда Гума За Сите Сезони - 215 50Р 95В

Верчели Страда Гума За Сите Сезони - 215 50Р 95В

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Верчели Страда АКО КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Од целото време влечење подобрена контролираност удобен преглед На возењеверчели Страда I е гума за турнеи во текот на целата сезона произведена за патнички возила и Теренци. Верчели нуди гаранција за шара од 60000 милји со овој модел на гуми. Големина : 215/50Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Параметри на производот

Слична стока